Ніроцил – відновлення печінки 30 таб. (Nirocil, Solumiks) арт. 00009n
 • Товар
 • Опис
 • Відео
 • Відгуки (0)
 • Схожі товари
Товар

Ніроцил – відновлення печінки 30 таб. (Nirocil, Solumiks) арт. 00009n

Ніроцил - це сильний антивірусний, омолоджуючий і тонізуючий засіб, що також покращує обмін речовин. Сильний гепатопротектор. Показання для застосування Ніроцил: збільшення печінки та селезінки; хронічний гепатит "В" типу; копрепарат при діабеті; захворювання нирок; анемія; дизентерія; Шкірні хвороби. Спосіб застосування: 1 таблетка двічі на день за 15-20 хв. до їжі. Упаковка: пігулки, 30 шт. у блістері. Виробник: Solumiks, Індія.
150грн
Відсутній
Відсутній
Доставка по Україні
 • Нова Пошта
 • - вартість доставки залежить від габаритів вантажу та пункту призначення (мінімум 60 грн.)
 • - послуги транспортної компанії оплачуються покупцем окремо на складі компанії при отриманні товару
 • - термін доставки 1-4 дні.
Кур'єрська доставка по Києву
 • - доставка замовлень нашим кур'єром по м. Києву – 60 грн.
Опис

Ніроцил - екстракт Філлантус нірурі (Nirocil, Solumiks), 30 таблеток

Ніроцил – це сильний антивірусний, омолоджуючий і тонізуючий засіб, що також покращує обмін речовин. Сильний гепатопротектор.

Показання для прийому Ніроцил:

збільшення печінки та селезінки;
хронічний гепатит “В” типу;
ко-препарат при діабеті;
захворювання нирок;
анемія;
дизентерія;
шкірні хвороби.

Ніроцил – це екстракт рослини Філлантуса Нірурі (санскрит – Бхуміамалаки), яке є однією з найкращих аюрведичних трав для відновлення та лікування захворювань печінки. Це одна з небагатьох рослин, що однаково ефективна для лікування як гострого, так і хронічного гепатиту. У наш час, коли печінка піддається надлишковому токсичному навантаженню, філлантус є для неї чудовим тонізуючим та омолоджуючим засобом. Він зменшує наслідки негативного впливу на печінку алкоголю, тютюну, консервантів та інших токсинів. Філлантус Нірурі володіє широким спектром фармакологічних властивостей і містить цілий спектр біологічно активних речовин, включаючи алкалоїди, стероїди, вітамін С, лігнани, терпені, бензеноїди, флавоноїди, таніни та сапоніни, активізують механізми загального очищення організму, стимулюють роботу печінки та нирок.

Завдяки такому хімічному складу філлантус виявляє виражену жовчогінну та гепатопротекторну, антимікробну, антиоксидантну, гепатопротекторну, протизапальну, знеболювальну, сечогінну, гіпотензивну. p>

Ніроцил допомагає печінці відфільтровувати токсини та виводити їх з жовчю. Має протизапальну дію, допомагає регенерації клітин печінки, посилюючи синтез протеїнів і нуклеїнів, звертаючи назад процес цирозу печінки, спричинений алкоголізмом або хронічним гепатитом.

Ніроцил посилює захоплення клітинами печінки холе. Тому цей препарат використовується не тільки для лікування різної патології печінки, але і для запобігання атеросклерозу і цукрового діабету 2 типу (інсуліннезалежного).

Виявлено у цієї рослини і протипаразитарні властивості

Ніроцил має також виражений антимікробний ефект. Антибактеріальна та спазмолітична дія філлантусу чудово доповнюється сечогінними та каменерозчинними властивостями, що дозволяє ефективно використовувати його при захворюваннях нирок та сечовивідних шляхів: нефриті, циститі, пієліті та уролітіазі (оксалатні, уратні, карбонатні та фосфатні конкременти) при аденомі простати).

Склад< /strong>: Phillantus niruri (Бхуміамалакі)

Спосіб застосування: 1 таблетка двічі на день за 15-20 хв. до їди.

Упаковка: таблетки, 30 шт. у блістері

Виробник: Solumiks, Індія.

Відео
Відгуки (0)

Відгуки (0)

  Написати коментар