Про нас

Ось уже понад 15 років

ми є найбільшим постачальником індійської продукції в Україну

Про нас чи про те, як усе починалося.

Побувавши вперше в Індії 1994 року, засновник компанії «Ганга» Микола Миколайович настільки полюбив цю країну, її традиції, культуру, обряди, запахи та кухню, що захотілося передати цю східну атмосферу всім своїм близьким та друзям.

Перший наш салон-магазин «Ганга» був відкритий у 2004 році у Києві (Княжий Затон 2/30), другий – у 2007 році (Микольсько-Слобідська 2В). З розвитком інтернет мережі з'явився наш сайт, який дозволив доторкнутися всім до нашої ідеї з усіх куточків України і не тільки!

Сьогодні це сімейна справа, якою займаються дружина та дві дочки Миколи! Як і він, вони полюбили цю східну країну Індія. Нам дуже приємно бачити, що індійська культура має великий інтерес у жителів нашої країни!

Український покупець полюбив запах пахощів, звук співаючих чаш, прийняв індійський символ Ом, пізнав значення Лакшмі, Ганеші та Шиви! :) Звучання індійських мелодій, пахощі східних аромапалочок, велич статуй Будди в наших салонах – це дарує Вам відчуття перебування в казковій країні Індії.

Якщо Ви ще не побували у наших магазинах – будемо раді бачити Вас!

Якщо Ви проживаєте в іншому місті України – дуже сподіваємося, що наш сайт допоможе Вам доторкнутися до цієї чарівної країни.

Кожен наш клієнт є дуже цінним для нас!

Ми й надалі намагатимемося радувати Вас новинками, і завжди відкриті до спілкування!

Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції на нашому сайті, пошті або в Viber!

Салон "Ганга" (м.Позняки)
м. Київ, вул. Княжий Затон 2/30
Час роботи:
  • Пн-Сб: з 10.00 до 20.00
  • Нд: з 11.00 до 19.00
Салон "Ганга" (м. Лівобережна)
м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська 2B
Час роботи:
  • Пн-Сб: з 10.00 до 20.00
  • Нд: з 11.00 до 19.00
Інтернет магазин
Час роботи:
  • Пн-Пт: з 10.00 до 18.00
  • Сб-Нд: вихідний