Бусина Дзи 4-ока (благословення та захист з чотирьох сторін світу) арт. 35057-5
 • Товар
 • Опис
 • Відео
 • Відгуки (0)
 • Схожі товари
Товар

Бусина Дзи 4-ока (благословення та захист з чотирьох сторін світу) арт. 35057-5

Артикул: 35057-5
Бусіна Дзі 4-х ока поєднує енергію чотирьох компасних напрямків та благословення чотирьох Бодхісаттв, є чудовим захисним талісманом від юридичних переслідувань та непорозумінь. 4-ока Дзі сприяє здобуттю духовного зору, допомагає впоратися зі злими силами та негативними думками. Розмір: довжина 5,5 см, діаметр 1,5 см. Матеріал: натуральний камінь агат
2 080грн
Відсутній
Відсутній
Характеристики товара
Країна:
Тибет
Доставка по Україні
 • Нова Пошта
 • - вартість доставки залежить від габаритів вантажу та пункту призначення (мінімум 60 грн.)
 • - послуги транспортної компанії оплачуються покупцем окремо на складі компанії при отриманні товару
 • - термін доставки 1-4 дні.
Кур'єрська доставка по Києву
 • - доставка замовлень нашим кур'єром по м. Києву – 60 грн.
Опис

Бусини Дзі та браслети Дзі – це амулети, що володіють потужною енергією і силою. Вперше про Дзі стало відомо з тибетських хронік, де намистини описувалися даром небес.  – це тільки натуральне каміння, найчастіше гравірований агат, халцедон, сердолік, тигрове око. Візерунки на камінні нагадують «космічні письмена», дуже схожі з мандалами Тибету, які, як відомо, є потужними джерелами тяжіння необхідних енергій. Це так звані«очі намистини Дзи» (кола), хвилі, квадрати, смуги. Найбільш сильними є «окасті& raquo; намистини.

4-х очі Дзи сприяє здобуттю духовного зору, допомагає впоратися зі злими силами і негативними думками.< strong>Сприяє успіху у всіх починаннях, особливо в отриманні та утриманні багатства та кар'єрі; розвиває гострий розум і дає мудрість; дає спокій, впевненість у житті, довголіття, покращує якість вашого життя, також знищує та прибирає від вас навколишнє зло: перешкоди, невдачі та нещастя, позбавить страждань.

Розмір: довжина 5,5 см, діаметр 1,5 см.

Матеріал: натуральний камінь агат

Виробник: Тибет.

Що потрібно зробити, перш ніж надіти намист вперше?

Дзі притискають до губ або лоба, кажуть, що люблять її і завжди любитимуть, що завжди будуть їй вдячні. Важливо дійсно передати їй любов і подяку в цей момент. Після цього можна загадати, промовивши вголос прямо в намист ваше заповітне бажання, згідно з тематикою саме цієї Дзі. Кажуть: “Дякую” і надягають.

Про те, як повинні використовуватися намистини Дзи:

 1. Носіть Дзі так часто, як ви можете. Це дозволяє їм переробляти енергію вашого тіла та взаємодіяти з вашим магнітним полем. /li>
 2. Якщо у вас багато намистин Дзи, зберігайте їх на домашньому вівтарі, зробивши для них зручну коробочку і підстеливши туди м'яку тканину. Цим ви висловлюєте їм вашу вдячність за їх турботу. Іноді тріть їх злегка пальцями, щоб додати теплоту і яскравість. Перед сном намистину рекомендується знімати. Перед купанням, зніміть Дзи і розмістіть їх на столі або вівтарі. Уникайте мочити Дзи занадто часто, інакше вони легко ламаються. Вогкість шкідлива для Дзи.
 3. Зверніть увагу на свою поведінку. Якщо ви знаєте, що збираєтеся зробити щось, що може бути нешанобливо до Дзі (випивка, секс, злодійство, брехня), зніміть Дзі на цей час, інакше вони вберуть вашу негативну незбалансовану енергію. йога, медитація, відвідування місць сили, семінари, ініціації) обов'язково надягайте вашу Дзі.
 4. Якщо намистина Дзи, яку ви носите, пошкодиться її потрібно замінити. Навіть якщо відламався шматочок її вже не можна носити. Отже бусина захистила вас від чогось поганого.
 5. Якщо ви були на похороні, на цвинтарі або знаходилися поряд з мертвою твариною або людиною довгий час, то вам необхідно буде очистити вашу Дзі.
 6. Дбайте своїх намистин Дзі щиро і не сумнівайтеся в них.
Відео
Відгуки (0)

Відгуки (0)

  Написати коментар