Набір пахощів "Сім Чакр" (Seven Chakras, RAJ) арт. 12029
 • Товар
 • Опис
 • Відео
 • Відгуки (0)
 • Схожі товари
Товар

Набір пахощів "Сім Чакр" (Seven Chakras, RAJ) арт. 12029

Артикул: 12029
Пахощі “7 Чакр” – унікальна суміш рідкісних трав, квітів, меду, смол, чистого порошку сандалового дерева, ароматичних коренів та натуральних ефірних олій, що не містять токсичних речовин. Кожна упаковка має спеціальну суміш трав та спецій для лікування та допомоги певній чакрі, розслаблення та усунення негативної енергії. Відмінно підходять для йога-практики, сеансів ароматерапії, медитації чи просто для гарного відпочинку. У наборі 7 упаковок по 15 грн. Склад: бамбукова основа, натуральна масала суміш із пилку квітів, трав, аромамасел.
560грн
500грн
В наявності
- +
Характеристики товара
Країна:
Індія
Доставка по Україні
 • Нова Пошта
 • - вартість доставки залежить від габаритів вантажу та пункту призначення (мінімум 60 грн.)
 • - послуги транспортної компанії оплачуються покупцем окремо на складі компанії при отриманні товару
 • - термін доставки 1-4 дні.
Кур'єрська доставка по Києву
 • - доставка замовлень нашим кур'єром по м. Києву – 60 грн.
Опис

Пахощі “7 Чакр” – унікальна суміш рідкісних трав, квітів, меду, смол, чистого порошку сандалового дерева, ароматичних коренів та натуральних ефірних олій, що не містять токсичних речовин.

Кожна упаковка має спеціальну суміш трав та спецій для лікування та допомоги певній чакрі, розслаблення та усунення негативної енергії. Відмінно підходять для йога-практики, сеансів ароматерапії, медитації чи просто для гарного відпочинку.

Чакри, що визначаються як колеса всередині нашого тіла, які змушують нас рухатися та підтримувати життя, становлять основу духовного та фізичного зцілення. Використовуючи чакральні пахощі у повсякденному житті, ви миттєво трансформуєте свою ауру та енергії чакр.

7 чакр у людському тілі: коронна – сахасрара, третього ока – аджна, горлова – вишуддха, серцева – анахта, сонячного сплетення – маніпура, сакральна – свадхіштхана, коренева – муладхара.

Коренева чакра пачули: Священна рослина для багатства, що використовується в храмах Господа Ганеші

Сексуальна чакра сандалового дерева: Він виготовлений із сандалового дерева, що має зігріваючі властивості і впливає на концентрацію розуму.

Сонячна чакра лаванди: Лаванда, що має антисептичні та седативні властивості, що впливає на травну систему та зір,
дуже підходить для позбавлення залежності.

Рожева серцева чакра: Це рожева олія, яка використовується для розслаблення та відчуття свіжості.

Янтарна горлова чакра: Деревна смола відома. У цьому пахощі використовується смола деревного соку. Прекрасний аромат і запах, що очищає.

Жасмин Чакра Третього Ока: Наречена квітів, аромат ночі, який залишає свій аромат, коли вона бачить світло місяця, очищає бачення та поширює розуміння за допомогою Жасміну

Корона Чампа Чакра: Екстракт квітки лотоса, який виходить із серця болота і піднімається у небо, шампанське – це особливий та унікальний аромат.

Час горіння кожної палички приблизно 40 хвилин.

Набір: 7 упаковок по 15 г.

Склад: Бамбукова основа, натуральна масала суміш з пилку квітів, трав, аромамасел.

Виробник: Індія.

Відео
Відгуки (0)

Відгуки (0)

  Написати коментар