Вази для квітів з латуні в магазинах "Ганга"

    Гарний дизайн інтер'єру неможливо уявити без красивої декоративної вази. Такі вази можна побачити в салонах індійських товарів Гангу. Тут кожна індійська ваза має свою неповторну історію, просякнуту позитивною енергетикою. Вази є чудовим способом декорування приміщення і можуть виступати талісманом як зберігач вогнища.

                                                         

                                                         

 

< Здавна такі предмети, як вази, вважалися дорогоцінними судинами у всіх культур та народів. Наприклад, ваза історично і до наших днів асоціюється з жінкою матір'ю яка дає родючість і достаток.

 

У кельтів уособлює цілющі води і є атрибутом Богині-Матері. У китайців ваза – символ вічної гармонії. У китайському буддизмі ваза з квітами уособлює довготривале проживання і гармонію. Ваза, наповнена живою водою, вважається атрибутом Гуань-інь, символом співчуття та родючості. У християнстві ваза з лілією символізує Благовіщення. У буддистів ваза означає тріумф духу і його перемогу над народженням і смертю. Також ваза часто зображується в картинах омивання божеств запашними маслами. елемент інтер'єру, що створює атмосферу прийняття, грації, краси. Подібно до обтічних форм вази, все, що відбувається, обтікає всередину, наповнюючи посудину і перетворюючи її нове і незвідане. розмальовані емаллю, з нанесенням гравіювання в стилі бідрі, інкрустовані золотом – вони є невід'ємною частиною східного колориту, атмосфери насиченості, свята життя.  Вази бочки, зрізані вази, мисливські вази.

 

                                                                           

 

Вази бочки

Вази бочки славляться своїм обсягом та масштабністю. Пропорційно на всі боки опукла форма вази захоплює своїм заповненням інтер'єру. Дуже актуально поміщати такі вази у великих кімнатах, де важливо підкреслити, акцентувати на чомусь увагу. До того ж вази бочки відомі своєю щедрістю. Мабуть так повелося через велику опуклу форму. До ваз бочкам можна віднести красиві емальовані індійські вази. розписані кольоровою емаллю з нанесенням гравіювання заворожують своєю яскравістю та красою. Індійський стиль марорі – коли лакований візерунок покриває всю поверхню виробу.

 

                                                            

 

Зрізані вази

Витончені високі вази з металу різні за розміром: від високих витончених до низьких тонких. Такі вази примітні своїм незвичайним зрізом навскіс – звідси і назва ваз – ndash; зрізані.

Ці індійські металеві вази граціозні, заворожують своєю висотою та стрункою формою. Дуже красиво виглядають в приміщеннях з високими стелями, ніби подовжуючи, витягуючи простір вгору.                                                                 

 

Мисливські вази

Такі форми ваз найчастіше можна зустріти. Вони акуратні та виглядають завжди актуально у будь-якому дизайні інтер'єру. Розмір мисливських ваз також може бути різним: від високих до дуже низьких.

 

У мисливських вазах привертають увагу плавні вигини від шийки до днища вази. Бувають у золотому кольорі, чорні із золотом, чорні із золотом емальовані червоним. Вази прикрашає гравіювання у вигляді малюнка (павичі). дрібний квітковий малюнок, інкрустований золотом на заздалегідь гравірованій або відполірованій поверхні.

Коли гравірується малюнок, індуси в поглиблення вбивають срібну тяганину або платівку. Потім орнамент полірується і тому ефектно блищить на чорному фоні сплаву. магазинах індійських товарів Ганга. І нехай кожен день буде прикрашений приємними подіями, що вас наповнюють!

 

                                               

 

Ганга - краса Сходу в Україні!

 

 

                                               

 

Ганга - краса Сходу в Україні!

 

 

                                               

 

Ганга - краса Сходу в Україні!

 

nbsp;                    

 

Ганга - краса Сходу в Україні!

 

nbsp;                    

 

Ганга - краса Сходу в Україні!

 

Чи була стаття корисною для Вас?
0.00%
Корисна 0 Не корисна 0
Поділіться статтею з друзями

Коментарі (0)

    Написати коментар